Herendi Városüzemeltetési Közszolgáltató Intézmény intézményvezető (magasabb vezető) [Hungary]

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 44456
Intézményi iktatószám: H/2318-1/2023.

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

HEREND VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

Herendi Városüzemeltetési Közszolgáltató Intézmény intézményvezető (magasabb vezető)

Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A Herendi Városüzemeltetési Közszolgáltató Intézmény vezetése, munkáltatói jogok gyakorlása az intézmény közalkalmazottjai tekintetében. Az intézmény alapító okiratában meghatározott kormányzati funkciókkal jelölt alaptevékenységekkel kapcsolatos feladatok ellátása.
Betöltendő állás szakmacsoportja: üzemeltetés
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozott idő - 5 évre szóló vezetői megbízás, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Herend
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A pályázatok benyújtásának módja: postai úton, a pályázatnak a Herend Város Önkormányzat címére történő megküldésével (8440 Herend, Kossuth utca 97.). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: H/2318-1/2023., valamint a beosztás megnevezését: intézményvezető, vagy Jánszky Lajos László polgármester részére a polgarmester@herend.hu e-mail címen keresztül. A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelennek nyilvánítsa.
Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Magyar állampolgárság
Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
Elvárt végzettség/képesítés:
6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Műszaki, ipari és építőipari képzések, m.n.s., Főiskolai, vagy egyetemi szintű építészmérnöki, építőmérnöki, településmérnöki, gépészmérnöki végzettség
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 5
Elvárt vezetői tapasztalat időtartama (év): 5
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
Járművezetői engedély kategória: B
Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
Egyéb pályázati előnyök:
Hasonló munkakörben szerzett - Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat,
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
Önállóság (alap)
Döntési képesség, felelősségvállalás (vezetői)
Kommunikációs készség (vezetői)
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése
A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
vezetői program
A pályázat benyújtásának határideje: 2023.12.12. 00:00
A pályázat elbírálásának módja: A pályázatok elbírálója, Herend Város Önkormányzatának Képviselő-testülete. A pályázat eredményéről minden pályázó értesítést kap.
A pályázat elbírálásának határideje: 2023.12.20. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.herend.hu
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.01.01.
Publikálás tervezett időpontja: 2023.11.13.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال